Vyhledat
  • FBK Púchov

Po úvodných dvoch kolách 3 Body !

🐉 Juniori odštartovali v sobotu Extraligu prehrou s Tsunami Záhorská Bystrica... 3:5 kde sa gólovo presadili: 2x Pavol Haluška a Mário Ozimý... o deň neskôr už naplno bodovali s Hurikánom Bratislava 5:3. Gólovo sa presadili: Ozimý Mário, 2x Pavol Haluška, Martin Bútora a Tomáš Ižvolt. 💛💙 Fanúšikom ďakujeme za úžasnú návštevu až v Bratislave 💛🐉

Prinášame vám zhodnotenie zápasov od hráčov ale aj trénera:

🔷 Zhodnotenie zápasov štvorgólového strelca Pavla Halušku:

Duel so Záhorskou Bystricou bol kvalitný, jazdilo sa, a chalani dali do zápasu srdiečko za čo im ďakujem. Robili sme to čo nám tréner povedal ,aj keď sa nám podľa mňa moc nedarili prechody do útočnej fázy. Hlavný problém boli ale nevyužité šance a žalostná koncovka. Žiaľ, to nás stálo vytúžené 3 body v prvom zápase. Druhý zápas s Hurikánom bol jasne náš dominantný výkon. Mali sme 80% z hry ale opäť sa ukázali nepremenené šance a konečný ťah na bránu. Musíme to zlepšiť. Dostali sme 2 nešťastné góly ale som rád, že sme sa nezosypali a hrali sme naplno, a znova sme do toho dali srdce. Všetcia tam nechali maximum . Využili sme presilovky, a prežité oslabenie 5na3 bolo kvalitne odohrané bez gólu, čo bolo super. Na záver by som dodal, že tento tím je kvalitný a ukázali sme, že dokážeme hrať vyrovnané partie, ba priam mať trošku navrch s top tímami ligy. Ďakujem. Váš Palko.

🔷 Zhodnotenie zápasov sedembodového Mária Ozimého:

Oba zápasy by som hodnotil veľmi kladne. Aj napriek takmer polovičnej marodke v našom tíme, sme podali bojovné a tímové víkony v oboch stretnutiach. Obrovská smola je, že sme proti Tsunami strelili 5 tyčiek, čo nás stálo zápas. Proti Hurikánu sme sa vzomkli ako jeden skvelo fungujúci tím a zvíťazili. Som rád, že z tohto výjazdu berieme 3 body, keďže sme hrali proti súperom ktorý jednoznačne budú ašpirovať do top 5 tímov tejto sezóny. Na záver by som sa chcel poďakovať celému tímu a najmä brankárovi Leovi Bielikovi, ktorý nám svojim skvelým výkonom vychytal dôležité víťazstvo.

🔷 Zhodnotenie zápasov hlavného trénera Tomáša Kvasnicu:

V prvom kole sme zavítali k Tsunami Záhorská Bystrica. Silný súper, ktorý má veľa skúseností. Zápas sme nezačali dobre a už v 2. minúte sme inkasovali. Následne sme hru zlepšili, a stav sa do konca prvej tretiny nezmenil. Do druhej tretiny sme nastúpili ukážkovo a už v 45 sekunde sme vyrovnali na 1:1 . V 29. minúte sme strelili gól , ktorým sme sa ujali vedenia, no o štyri minúty súper vyrovnal a do poslednej tretiny sa išlo za stavu 2:2. V poslednej tretine mali viac šťastia domáci a 2 gólmi strhli skóre na svoju stranu. Podarilo sa nám ešte znížiť na rozdiel jedného gólu, avšak záverečné power-play nám nevyšlo a super spečatil víťazstvo do prázdnej brány. Za predvedený výkon sa však nemusíme hanbiť, keďže pred sezónou klub posilnilo niekoľko nových hráčov, ktorí sa ešte hľadajú v našom hernom systéme. Taktiež sme mali výraznú maródku či zranenia kľúčových hráčov. Avšak hráčov treba pochváliť za snahu a bojovnosť, a myslím , že aspoň bod sme si zaslúžili.

V nedeľu sme nastúpili proti Hurikán Bratislava. Papierovo slabší súper ako deň predtým. Začiatok zápasu nám tento raz vyšiel a v 5. minúte sme strelili úvodný gól. Tretina bola vyrovnaná, kde až na konci tretiny po našej chybe súper šťastne vyrovnal. Druhá tretina bola na góly bohatšia, no v náš prospech , kde sme si dokázali udržať jednogólový náskok. V tretej tretine sa nám znova vydaril vstup a v 45. sekunde sme strelili rýchly gól na 5:3, čo sa nam podarilo udržať až do konca zapasu. Za bojovný výkon musim pochváliť celý tim. Prvé tri body sme tak získali, čo si cením ako darček k narodeninám.