Vyhledat
  • FBK Púchov

Mužská posila: Richard Rebro!

Do rodiny FBK Púchov nám pribudol staro-nový člen... Je ním: Richard Rebro. Ktorý posilní mužský káder ale pomôže aj pri práci s Mládežou 💛💙

Spýtali sme sa ho na pár otázok:


■ Čo ta presvedčilo vrátiť sa do tvojho materského klubu?

Vraciam sa z klubu ŠK 1.FBC Trenčín, kde som pôsobil 10 rokov, z toho prvých 5 rokov som v Trenčíne býval a zvyšných 5 dochádzal z Púchova. Práve dochádzanie a čas, ktorý som každý týždeň strávil na cestách, je hlavným dôvodom, prečo sa vraciam späť do Púchova. Takisto chcem pomôcť klubu, ktorý ma ku florbalu priviedol v ranných začiatkoch mojej florbalovej kariéry.


■ Púchovský muži chcú postúpiť do M1, pomôžeš im už v play-off?

Podľa všetkého áno. Nakoľko mam zanedbanú kondíciu, pretože som už dlhšie nehral, musím trochu pobehať vo voľnom čase, aby som tímu naozaj pomohol a bol platným hráčom na ihrisku.


■ Budeš okrem hráča zastupovať aj inú pozíciu ? Vieme že si kvalitný tréner mládeže.

Áno, v FBK Púchov by som mal mať na starosti od budúcej sezóny mladších a starších žiakov. Veľa som sa toho o trénovaní naučil v Trenčíne, kde som na vlastnej koži zažil rôznych trénerov. Z každého som si zobral to, čo som považoval za vhodné a užitočné. Myslím, že nás bude čakať veľa práce ale verím, že to úspešne zvládneme a pomôžem svojou trochou mládeži v Púchove.


■ Ako sa ti páči v reprezentácii?

Tak tu v prvom rade musím poďakovať Peťovi Hinkovi, ktorý ma ako vedúci družstva oslovil s ponukou pôsobiť ako masér/fyzio pri reprezentácií a takisto poďakovať trénerom za prejavenú dôveru. Byť súčasťou reprezentácie je pre mňa veľká česť a veľmi dobrá skúsenosť do života. Myslím, že ako realizačný tím tvoríme super partiu, takisto aj s hráčmi, ktorí na zrazoch makajú na 110%. V reprezentácii je dokonca zopár hráčov z Trenčína, ktorí začínali svoju florbalovú kariéru pod mojim trénerským vedením, čo ma hreje pri srdci a som rád, že to chalani dotiahli až do repre. Verím, že sa nám spoločne podarí úspech na MS v Dánsku a že budeme vzorne reprezentovať Slovensko.


Rišovi ďakujeme a prajeme veľa úspechov či už v našom klube alebo reprezentácií 💪🏼💛💙

185 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše