Vyhledat
  • FBK Púchov

Muži a Starší Žiaci v akcií

V sobotu a nedeľu nastúpili do prvých zápasov v novom roku naše dve kategórie: Muži a Starší Žiaci.

Muži vycestovali do Levíc, kde nastúpili na dvojzápas s domácimi Levicami a Skalicou.

Prvý zápas muži vyhrali výsledkom 6 : 2 a pripísali si 4. výhru v Lige.

Zápas proti Skalici bol však o niečo náročnejší a bohužiaľ sa pre nás skončil prehrou 6 : 7

🔵 FBC Levice ⚔️ FBK Púchov

2 : 6

(Belopotočan,2x Bútora,2x Hanták, Haluška M.)

🔵 FBC Skalica ⚔️ FBK Púchov

7 : 6

(Černota,2x Hanták,Bútora,2x Haluška M.)

🟦 Oba zápasy nám zhodnotil 4-bodový Mário Hanták:

V sobotu sme odohrali 2 kvalitné zápasy v Leviciach, z ktorých vezieme 3 body.

Najskôr nás čakali domáci z Levíc pri ktorých sme sa snažili zohrať medzi sebou a nájsť cestu k víťazstvu. Priebeh zápasu sme kontrolovali a mali ho pevne v rukách až na pár zaváhaní, ktoré sme sa snažili odstrániť počas zápasu. V prvej tretine sme sa dostali do vedenia 3:1. Tento stav sa nezmenil počas druhej tretiny keďže sa ani jedna strana nedokázala streliť gól. Tretia tretina bola identická tej prvej a skóre sme upravili na konečných 6:2.

Druhý zápas so Skalicou sme bohužiaľ nedokázali dotiahnuť do víťazného konca. Po fantastickom začiatku prvej tretiny sme odskočili súperovi na rozdiel 4 gólov. Po zbytočných chybách súper dokázal ešte znížiť na 4:2. V druhej tretine sa Skaličania dotiahli a od toho momentu sa začala naháňačka o výhru. V tretej tretine sa hráčom zo Záhoria podarilo dostať do vedenia o 2 góly na ktoré sme odpovedali len znížením na rozdiel jediného gólu. Skóre 6:7 bolo konečné.

Priebeh druhého zápasu bol diametrálne odlišný od toho prvého najmä aktívnejšou hrou, ktorá sa hrala zo strany na stranu. Brankári obidvoch tímov sa blysli kvalitnými zákrokmi a hráči zaujímavými akciami, ktoré vytvárali úžasnú atmosféru najmä pre diváka.

Muži ale neboli jediná kategória ktorá sa cez víkend dostala do zápasového tempa. Naši Starší Žiaci nastúpili takisto do dvoch zápasov v našej

STC Aréne. Bohužiaľ oba zápasy skončili výhrou súperov.