Vyhledat
  • FBK Púchov

Dohrávka Juniorskej ExtraLigy !

📣 Ubehlo presne 232 Dní od nášho posledného Juniorského zápasu. Od októbra 2020 Slovenský Zväz Florbalu pozastavil všetky florbalové súťaže na území Slovenska do odvolania. Po viac ako 6 mesiacoch si môžeme konečne vydýchnuť... pretože situácia sa konečne vracia do normálu. Ako jediná na Slovensku sa bude dohrávať Juniorská Extraliga.

Našich Juniorov budú čakať 4 zápasy:


🟡 Páv Piešťany ⚔️ FBK Púchov

🟡 FBK Púchov ⚔️ ATU Košice

🟡 FBK Púchov ⚔️ FLORKO Košice

🟡 FBK Púchov ⚔️ Grasshoppers Žilina


O dátumoch a časoch jednotlivých zápasoch vás budeme včas informovať.


Počas obdobia kedy bol florbal na Slovensku pozastavený prišli do klubu staro-nové tváre a to trojica trénerov: Daniel Krajča, Tomáš Kvasnica a Peter Bednárik. Táto trojica priniesla do nášho klubu nový štýl tréningov s ktorým sa chalani ešte stále zoznamujú.


🔹 Na názor nového štýlu tréningov sme sa opýtali našej brankárskej jednotky Leonarda Bielika:


Ahoj! Tento náš "Nový štýl" tréningov, ktorým trénujeme, mne osobne vyhovuje vo viacerých oblastiach viac, než tréningy v predošlých sezónach kvôli viacerým dôvodom.

Za prvé som veľmi spokojný s väčším počtom tréningov za týždeň a myslím si, že s týmto so mnou budú súhlasiť aj moji spoluhráči v poli.

Druhá vec, ktorú by som chcel vyzdvihnúť je počet trénerov. Na dohranie tejto sezóny nám boli predstavení 3 noví tréneri, ktorí sa nám budú môcť viac venovať v rôznych oblastiach.

Tretí bod, ktorý bol veľkým potešením hlavne pre nás golmanov je ten, že konečne máme trénera, ktorý má na starosti hlavne brankárov. Vďaka tomuto sa dokážeme na každom tréningu naučiť nové veci a oveľa výraznejšie zdokonaľovať svoju techniku. Samozrejme by sa dalo pár vecí zlepšiť, zmeniť alebo úplne odstrániť, ale z celkového hľadiska je to pre náš klub krok správnym smerom.

88 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše